Logo ZSBiO Biłgoraj Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju

Stypendyści

STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW 2023/2024

Jachimowicz Patrycja IVb LO

Klimczyk Gabriel  Vap TB 

STYPENDIA STAROSTY

II semestr - rok szkolny 2023/2024

Za wyniki w nauce:

1. Kacper Droździel  IIId LO

2. Magdalena Klimek IId LO

3. Klaudia Kołcon IIIa TB

4. Alicja Rębacz IIa LO

5. Joanna Wojciechowska IIc LO

6. Kamil Poźniak IIIb BS

7. Karolina Pajor IIb LO

8. Magdalena Kapuśniak IIc LO

9. Szymon Grabias IIId LO

10. Gabriel Kuśmirek IIa TB

11. Paulina Blicharz Id LO

12. Maja Mróz Ib LO

13. Bartosz Tutka IIIc LO

14. Zofia Krawczyk Ic LO

15. Karolina Luchowska Id LO

16. Martyna Łoś IIIa TB

17. Kacper Ćwikła IIIb BS

18. Marcel Franciszek Kościelski Ia TB

19. Bartłomiej Bartosiewicz IIIa BS

20. Joanna Ciupak IVa TB

21. Paulina Bucior IIIa TB

22. Mikołaj Dziuba Ib BS

 

Za osiągnięcia sportowe:

1. Bianka Hasiak – Id LO

2. Łukasz Skwarek – IIe LO

 

Laureat konkursów przedmiotowych:

1. Sebastian Petlak – Ic LO

2. Oliwier Szubiak – Ia TB

 

I semestr - rok szkolny 2023/2024

Za wyniki w nauce:

1. Oliwia Krasowska  IVb LO

2. Oliwia Rakszawska IVb LO

3. Adrian Dziduch IVb LO

4. Kacper Droździel IIId LO

5. Patrycja Jasińska IVd LO

6. Magdalena Klimek IId LO

7. Angelo Dziwura IVb LO

8. Maja Mróz Ib LO

9. Aleksandra Kucharz IVc LO

10. Alicja Rębacz IIa LO

11. Paulina Blicharz Id LO

12. Patryk Grabias IId LO

13. Dominika Pisarczyk IVc LO

14. Klaudia Kołcon III TB

15. Kacper Ćwikła IIIb BS

16. Gabriel Kuśmirek IIa TB

17. Martyna Łoś  III TB

18. Paulina Bucior III TB

19. Mateusz Brodaczewski IIb BS

20. Marcel Kościelski Ia TB

21. Kamil Poźniak IIIb BS

22. Michał Oszust IIIa BS

 

Za osiągnięcia sportowe:

1. Bianka Hasiak – Id LO

2. Karolina Staroń – IVa LO

 

Laureat konkursów przedmiotowych:

1. Sebastian Petlak – Ic LO

2. Oliwier Szubiak – Ia TB

II semestr - rok szkolny 2022/2023

Za wyniki w nauce:

1. Patrycja Jachimowicz IIIb LO

2. Patrycja Jasińska IIId LO

3. Oliwia Krasowska IIIb LO

4. Kacper Droździel IId LO

5. Aleksandra Kucharz IIIc LO

6. Klaudia Kołcon IIa TB

7. Magdalena Klimek Id LO

8. Julia Bielak IIIb LO

9. Dominika Pisarczyk IIIc LO

10. Joanna Wojciechowska Ic LO

11. Natalia Tomczak IIIc LO

12. Patrycja Wasąg IIIb LO

13. Angelo Dziwura IIIb LO

14. Adrian Dziduch IIIb LO

15. Jakub Smarkala IIIc LO

16. Szymon Grabias IId LO

17. Kacper Ćwikła IIb BS

18. Gabriel Michał Kuśmirek Ia TB

19. Kamil Poźniak IIb BS

20. Martyna Łoś IIa TB

21. Hubert Bucior Ia TB

 

Za osiągnięcia sportowe:

1. Klaudia Kołcon – IIa TB

2. Julia Chamot – IIc LO

STYPENDIA STAROSTY

I semestr - rok szkolny 2022/2023

Za wyniki w nauce:

1. Adrian Dziduch IIIb LO

2. Aleksandra Kapuśniak IVag TB

3. Angelo Dziwura IIIb LO

4. Damian Małysa IIIa BS

5. Gabriel Kuśmirek Ia TB

6. Julia Bielak IIIb LO

7. Kacper Ćwikła IIb BS

8. Kacper Droździel IId LO

9. Kamil Poźniak IIb BS

10. Karolina Pajor Ib LO

11. Klaudia Kołcon IIa TB

12. Klaudia Ulidowska IIIb LO

13. Łukasz Szymon Podkościelny Id LO

14. Magdalena Klimek Id LO

15. Martyna Łoś IIa TB

16. Mateusz Brodaczewski Ib BS

17. Milena Brodziak IVc LO

18. Oliwia Krasowska IIIb LO

19. Patrycja Jachimowicz IIIb LO

20. Patrycja Jasińska IIId LO

21. Paulina Bucior IIa TB

 

Za osiągnięcia sportowe:

1. Tadeusz Nizio – IIId LO

2. Julia Chamot – IIc LO

 

 

STYPENDIA STAROSTY

II semestr - rok szkolny 2021/2022

Za wyniki w nauce:

1. Małgorzata Kraczowska IIIap LO

2. Oliwia Krasowska IIb LO

3. Patrycja Jasińska IId LO

4. Kacper Droździel Id LO

5. Wiktoria Kaziród IIIep LO

6. Julia Chodara IIIcp LO

7. Magdalena Małek IIIcp LO

8. Milena Brodziak IIIcp LO

9. Julia Bielak  IIb LO

10. Klaudia Kołcon Ia TB

11. Kamil Poźniak Ib BS

12. Wiktoria Dolina IIa TB

13. Radosław Gabriel Łosiewicz IIIbp BS

14. Mateusz Czajka IIIbp BS

15. Kacper Rekiel IIIbg BS

16. Damian Janda IIIbg BS

17. Aleksandra Kapuśniak IIIag TB

18. Joanna Ciupak IIa TB

19. Gabriela Borsuk IIIag TB

 

Za osiągnięcia sportowe:

1. Weronika Kusiak – IIIag TB

2. Julia Chamot – Ia LO

 

I semestr - rok szkolny 2021/2022

Za wyniki w nauce:

1. Krasowska Oliwia IIb LO

2. Patrycja Jasińska IId LO

3. Kacper Droździel Id LO

4. Małgorzata Radomska IIIdg LO

5. Natalia Patrycja Głowik IIIdg LO

6. Natasza Borowiec IIIag LO

7. Wiktoria Kaziród IIIep LO

8. Julia Bielak IIb LO

9. Agnieszka Ohirko IIIdg LO

10. Klaudia Kołcon Ia TB

11. Wiktoria Dolina IIa TB

12. Julia Kapka  IVa TB

13. Joanna Ciupak IIa TB

14. Damian Małysa IIa BS

15. Konrad Knapik IVa TB

16. Radosław Gabriel Łosiewicz IIIbp BS

17. Kacper Ćwikła Ib BS

18. Mateusz Czajka IIIbp BS

19. Oliwier Oskar Stępniowski Ia BS

 

Za osiągnięcia sportowe:

1. Milena Brodziak  IIIcp LO

2. Mateusz Grzegorz Szafraniec IV TB