Logo ZSBiO Biłgoraj Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju

Kontakt

Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących

ul. Cegielniana 24

23-400 Biłgoraj

woj. lubelskie


Adresy e-mail:


Sekretariat:  sekretariat@zsbio.lbl.pl

Kierownik Internat: internat@zsbio.lbl.pl

Intendent: intendent@zsbio.lbl.pl

Kadry: kadry@zsbio.lbl.pl

Wychowawcy Internat: internat-wychowawcy@zsbio.lbl.pl

Biblioteka: biblioteka@zsbio.lbl.pl

Administracja: administracja@zsbio.lbl.pl