Logo ZSBiO Biłgoraj Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju

Dzień Olimpijczyka

21 czerwca br. starosta biłgorajski Andrzej Szarlip wręczył dyplomy oraz karty upominkowe uczniom ZSBiO, którzy w roku szkolnym 2020/2021 odnieśli sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych.

 

Uczniowie nagrodzeni w roku szkolnym 2020/2021:

1. Borowiec Sebastian: Finalista - etap centralny - XXXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych; VI miejsce w Polsce - Ogólnopolski konkurs Maks Matematyczny

2. Marzec Mateusz: X miejsce w Polsce - Ogólnopolski konkurs Maks Matematyczny, II miejsce - XXXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w okręgu lubelskim

3. Ksiądz Aleksandra: Laureat - etap centralny - Olimpiada Prawosławnej Wiedzy Religijnej

4. Mateja Aleksandra: Finalista - etap centralny - Olimpiada Policyjna

5. Gdańska Maria: Finalista - etap centralny - XXV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

6. Semak Julia: II miejsce - IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze wyklęci - Bohaterowie Niezłomni”; II miejsce - Konkurs „Wakacje z historią” Organizator Związek Żołnierzy AK o/Zamość

7. Bucior Julia: I miejsce w kategorii powyżej 16 lat - Konkurs plastyczny „Z tęsknoty za podróżami” zorganizowany przez Fundację Kultury Irlandzkiej

8. Frączek Aleksandra: Laureat - Program „Lider wiedzy i ochrony środowiska” zorganizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie

9. Hyz Julia: Laureat - Konkurs historyczny „Cud nad Wisłą 1920”

10.  Buczek Katarzyna: Laureat - Konkurs historyczny „Cud nad Wisłą 1920”; III miejsce - Konkurs historyczny „Wolna-Niepodległa”

11. Jachimowicz Patrycja: I miejsce w woj. lubelskim w kategorii LO1 - Ogólnopolski konkurs Maks Matematyczny

12.  Matysiak Hubert: I miejsce w woj. lubelskim w kategorii LO2 - Ogólnopolski konkurs Maks Matematyczny

13. Leśniak Aleksandra: II miejsce w województwie w IV kategorii wiekowej - XXXIV edycja konkurs: ,,Mój las” zorganizowany przez Ligę Ochrony Przyrody

14. Ohirko Anna: Wyróżnienie od Konsulatu Honorowego Irlandii w Poznaniu - Konkurs plastyczny „Z tęsknoty za podróżami” zorganizowany przez Fundację Kultury IrlandzkiejII miejsce -  XXXI Powiatowy Konkurs wiedzy o Ziemi Biłgorajskiej

15.  Grabias Martyna: Wyróżnienie od Konsulatu Honorowego Irlandii w Poznaniu -  Konkurs plastyczny „Z tęsknoty za podróżami” zorganizowany przez Fundację Kultury Irlandzkiej

 

Podziękowania otrzymali również nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursów: Mieczysław Podpora, Beata Koczot, Tomasz Karolczak, Małgorzata Cybulska,  Natalia Adamska, Beata Ulanowska, Anna Flor, Jolanta Zdziebło – Koziara, Dorota Rybak, Anna Kraczowska, Dariusz Pyzio.

  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka
  • Dzień Olimpijczyka